Kadra Karuzeli

Zosia i Ania

Założycielki Karuzeli poznały się ponad 20 lat temu będąc kilkuletnimi dziewczynkami. W listopadzie 2009 roku zaczęłyśmy wprowadzać w życie nasze marzenie o stworzeniu wyjątkowego miejsca dla dzieci. Zależało nam, aby wieloletnie doświadczenia wspólnej pracy pedagogicznej w różnych organizacjach móc przenieść na grunt własnej placówki, gdzie bez przeszkód mogłybyśmy realizować pasję, powołanie i nasze pomysły.

 

Zofia Fedczyszyn (z domu Sulińska) - współwłaścicielka, magister pedagogiki.

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim, Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i Podyplomowe Studia z Edukacji Początkowej i Terapii Pedagogicznej Dzieci ze Specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. Pracowała w Społecznej Integracyjnej Szkole Podstawowej nr 100 w Warszawie. Współpracuje z Działem Edukacyjnym Narodowej Galerii Sztuki ZACHĘTA. Samodzielnie zorganizowała wiele kolonii letnich i obozów narciarskich. Animowała i organizowała niezliczoną ilość imprez urodzinowych, pikników, festynów. Założyła oraz dwa lata prowadziła jedną z najlepszych na Mazowszu Gromad Zuchowych 4 Warszawską Gromadę Zuchenek „Strażniczki Tajemniczego Ogrodu”. Współprowadziła ze swoją obecną Wspólniczką 4 Warszawską Drużynę Harcerek „Wędrowne Ptaki”. Kilka lat pracowała jako opiekunka, darzona przyjaźnią podopiecznych i zaufaniem rodziców.

Mama pięcioletniej Ady i trzyletniego Marcinka.

 

Anna Przybylska (z domu Zarębska) - współwłaścicielka, magister pedagogiki.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku pedagogika społeczna oraz Studium Podyplomowe Edukacji Początkowej i Reedukacji na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie kończy studia z zakresu logopedii. Przez wiele lat działała w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej prowadząc razem z Zosią drużynę, współorganizując obozy letnie i zimowe, pełniąc funkcje wychowawcze oraz prowadząc finanse. Przez rok pracowała w Niepublicznym Przedszkolu. Opiekowała się dziećmi w różnym wieku jako niania i wolontariuszka.

Szczęśliwa mama dziewięcioletniej Martusi i pięcioletniej Kasi.

 

W trosce o naszych podopiecznych zatrudniamy jedyne w swoim rodzaju Ciocie, posiadające tylko i wyłącznie kierunkowe wykształcenie. Ich praca wspierana jest przez psychologa, logopedę i lekarza. Cała kadra została przeszkolona w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

 

Karuzela ul. Klaudyny 32

 

Wicedyrektor Aleksandra Podgórska

 

Klaudia Bugajska

 

Emilia Lasecka

 

Karuzela ul. Trószyńskiego 5

 

Wicedyrektor mgr Katarzyna Kaźmierczak

 

Anna Marzewska

 

Anna Narożna

 

Patrycja Kulecka

 

Karuzela ul. Kaskadowa 5

 

Wicedyrektor Liliana Gorzkiewicz

 

Roksana Przygoda

 

Julia Wajda